Категории

Впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів

0.00 грн.

Автор: Шевцова
Издательство: Основа
Серия: Впевнений старт
Модель: ВС14
Наличие: Нет в наличии

Впевнений старт робочий зошит ВС14 Описание: Робочий зошит світ людей та предметів Шевцова рекомендовано для дітей 5-6 років старшої групи дитячих садків- для дітей старшого дошкільного віку. Підготовка дітей до школи за програмою Впевнений старт розроблена для вивчення нашої батьківщини, для подорожі країнами, вивченням національних символів, пізнанням різних предметів буття, побутових приладів, різновидів іграшок, транспорту, народного ремесла, країн етикету, абетки міста та інших цікавих речей. Зошити робочі «Світ людей та предметів» автор О.А. Шевцова навчить вашу дитину розрізняти різновиди країн та світів навколо світу. Програма для дошкільнят допоможе розвити та покращити уяву, увагу, пам'ять, мислення, та логічне мислення як у школі так і в житті. Важливо, щоб ваша дитина вміла та розуміла , як користуватись атласами світу, картами та різними предметами. Тому, зошити тетради Впевнений старт дають змогу пізнавати нашу Батьківщину з легкістю та з інтересом, познайомить дитину з предметами харчування, побуту. Впевнений старт робочий зошит дає заняття у дитячому садку по логікі, щоб ваша дитина змогла вже розвиватись та займатись щодня, для покращення мислення, вміла аналізувати, порівнювати та розвиватись на рівні. Розробки занять з майбутніми першокласниками добре підготує вашу дитину до школи. Як правильно доглядати за своїм тілом. Завдяки ілюстрованим завданням добре розвине своє логічне мислення, пам'ять. пізнає різні традиції нашої країни.

Вивчення світу людей та предметів в днз також важливо сприяють на підготовку вашої дитини не тільки до школи, але і до життя в навколишньому середовищі. Зошити для дошкільнят були розроблені спеціально для розвитку вашої дитини, для зацікавлення світом, нашою Україною, для сприйняття різних речей у повсякденному житті, та пізнавати світ з великим задоволенням та інтересом.

Видавнича група «Основа» для днз випустила спеціальну серію робочих зошитів завдяки якої батьки дома та вихователі в дитячих садках України разом з дітьми готуємося до школи з цікавістю та в ігрової формі, знайомлять дитину ці всім необхідним у подальшому спілкуванні з другими дітьми. Ви зможете ознайомитись та купити зошити видавництва Основа в нашому інтернет магазині пупс.дп.юа

Автор: Шевцова
Кіл-ть сторінок: 63
Формат: 165 x 235
Мова: Укр
шевцова я пізнаю світ людей та предметів купить цена купити ціна робочий зошит для дітей 5-6 років (серія впевнений старт) "Основа"
Обкладинка: м’яка
Код товару: 9786170010773
шевцова я пізнаю світ людей та предметів купить цена купити ціна робочий зошит для дітей 5-6 років впевнений старт "Основа"

Впевнений старт зошити Я пізнаю світ людей та предметів 5-6 років ВС14 Фото:

Робочі зошити впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів 5-6 років ВС14

Робочі зошити впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів 5-6 років ВС14

Робочі зошити впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів 5-6 років ВС14

Робочі зошити впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів 5-6 років ВС14

Робочий зошит " Я пізнаю світ пироди" є складовою комплекту з посібником "Пізнавальний розвиток старших дошкільників". Зошит призначений для занять із дітьми шостого року життя і створений відповідно до Програми розвитку дітей страшого дошкільного віку "Впевнений старт" пропоновані завдання допоможуть дитині у доступній ігровій формі ознайомитися із предметним світом, соціальним середовищем, державними символами, а також розвивати моторику, уяву, увагу, мислення та інші розумові операції ( аналіз, узагальнення, класифікація, порівнянння). Рекомендовано фахівцям дошкільних закладів, а також батькам під час підготовки дитини до школи. В нашем интернет магазин пупс вы всегда можете купити впевнений старт зошити дешевле всех.

Посібник Впевнений старт ВС14

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Впевнений страт это одна из самых востребованных программ по подготовке дошкольников в 2014г. Занятия по программе Впевнений старт одобрены всеми разрешительными органами. Рады Вам сообщит, что в нашем интернет магазине Пупс цены на рабочие тетради для занятий по программе Впевнений старт самые дешевые. В наличии следующий ассортимент:

Пізнавальний розвиток старших дошкільників ВС1 цена 26грн.
Ігрова діяльність старших дошкільників ВС2 цена 22грн.
Я пізнаю світ образотворчого мистецтва ВС3 цена 22грн.
Мовленнєвий розвиток старших дошкільників ВС5 цена 13грн.
Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7 цена 11,60грн.
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8 цена 12грн.
Я пізнаю світ природи ВС12 цена 11,60грн.
Я пізнаю світ грамоти ВС18 цена 11,60
 
Интернет-магазин "Пупс"   
Все вопросы по телефону или email:
Киевстар: 097-057-63-43
МТС : 050-527-42-94
Email: 5274294@vega.com.ua

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: