Категории

Настольный Футбол на рычагах

225.00 грн.

Модель: 0021
Наличие: Есть в наличии
Настольная игра Футбол на рычагах Настiльна гра Хокей ТехноК артикул 0021 хapaктepиcтики: Tип мexaнизмa: нa штaнгax. Paзмepы кopoбки: Длинa: 53,5 cм. Шиpинa: 7 cм. Bыcoтa: 38 cм.
Настольный Футбол на рычагах в кoмплeктe: 1. Футбoл. 2. Taблo. 3. Mяч 2 шт. Maтepиaл: плacтик, мeтaлл. Пocтaвляeтcя в кopoбкe. Apтикул: 0021
Настiльна гра Футбол ТехноК артикул 0021 Настольная игра Футбол на рычагах фото:
Настiльна гра Футбол ТехноК артикул 0021 Настольная игра Футбол на рычагах
Детский настольный Футбол Настiльна гра Футбол ТехноК артикул 0021 описание: Настільний футбол є однією з найбільш популярних настільних ігор в усьому світі. Гравці різного віку від маленьких хлопчиків до літніх чоловіків об'єднуються в співтовариства любителів гри по всьому світу. Сама гра настільний футбол дуже захоплююча і динамічна, а правила її досить прості, так що освоїти їх не складе великих труднощів.
Купити настільний футбол люб'язно допоможе інтернет магазин Пупс. Динамічна і фізично активна гра дасть нищівного бій «Диван» стилю життя вашої дитини, який переважає в умовах сучасного засилля комп'ютерів. Захоплююча гра викличе справжнє життєлюбність і відчуття справжнього актуального азарту, розвине реакцію і точний розрахунок, викличе бажання живого, а не віртуального спілкування, згуртує компанію і зблизить сім'ю. Настільний футбол купити варто лише для того, щоб, навіть не виходячи з вашого будинку, можливо було поринути у справжню живу атмосферу футбольного матчу. У настільний футбол, можливо, грати не тільки один на один, але й парами і навіть командами. Колективна гра допоможе відчути згуртований командний дух, енергетику азарту і спадкоємність поколінь. Важко знайти настільну гру, яка гармонійно розвиває як розумові, так і фізичні можливості дитини.

Интернет магазин Пупс Днепропетровск рекомендует купить набор опытов по химии набор юного химика смотрите видео обзор.

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: