Категории

Деревянная пирамидка 10 деталей

180.00 грн.

Модель: 11308
Наличие: Есть в наличии

Дерев'яний конструктор Пірамідка LD-1 Кубика 11308 – це набір дерев'яних деталей, за допомогою яких дитина без будь-яких інструментів зможе зібрати дерев'яну пірамідку. Конструкції можна збирати і розбирати, застосовувати їх у різних іграх. Вони прості і універсальні, складаються за принципом накладання один на одного. У кожній детальці є спеціальні пази які підходять тільки до певної фігурою вище або нижче. Дерев'яний конструктор довговічний, тому не варто переживати, що деталі поламаються. Всі деталі покриті спеціальною нетоксичною фарбою, яка є безпечною для дітей. Цей конструктор сподобається не тільки дітям, але й батькам. З допомогою конструктора у дитини розвивається мислення, моторика рук, пам'ять і тактильне сприйняття.
Кількість деталей у наборі: 10 шт.
Деревянная пирамидка 10 деталей
Габарити будиночка: 25,5х6,5х6,5 см
Конструктор рекомендований для гри дітей з 3 років.
Купити Дерев'яний конструктор Пірамідка LD-1 Кубика
Деревянная пирамидка-конструктор без оси. Детали пирамиды нужно выстроить таким образом, чтобы получилась башенка, но можно и поэкспериментировать, выстраивая любые другие фигуры. Играя, малыш познакомится с разными видам форм и геометрических фигур, с цветами, научится подбирать фигуры по определенным характеристикам.
TM: Cubika
Артикул: 11308
Материал: дерево
Размеры: 26х6,5х6,5 см.
Возраст: от 2 год
Производство: Украина
Навыки: развивает крупную и мелкую моторику, координацию движений, усидчивость, концентрацию внимания, тренирует анализ.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: