Категории

500 Найцікавіших питань та відповідей щодо народів України

41.00 грн.

Модель: 978-966-429-061-3
Наличие: Есть в наличии

Автори цієї книги дають відповіді на маловідомі питання з історії звичаїв, традицій та обрядовості, народного костюму, особливостей будівництва, транспорту і засобів пересування, їжі й харчування, усної народної творчості, народних свят та повсякденного життя, світогляду, релігійних вірувань народів України. Розповіді доповнено яскравим та інформативним ілюстративним матеріалом. Книга стане в пригоді всім, хто цікавиться звичаями, побутом та культурою народів України, історією рідного краю.
шарібжанов 500 найцікавіших питань та відповідей щодо народів України книга купить цена купити ціна "Школа"
Р. Шарібжанов, Г. Шарібжанова. 500 Найцікавіших питань та відповідей щодо народів України.
Великий формат, 7БЦ, 112 с., повноколірне видання, Школа, Харків, 2010.
Обкладинка: тверда
Автор: ШАРІБЖАНОВ
Код товару: 9789664290613
Ця книга являє собою збірку коротких історій з життя відомих українців. Звичайно, не завжди вони є вірогідними, але, навіть коли йдеться про давні легенди, ми маємо змогу відчути атмосферу часу, у якому жив герой нашої розповіді, усвідомити масштаб тієї чи іншої історичної постаті та зрозуміти ставлення до неї простого народу. Запропоновані тексти дібрані з єдиною метою — наблизити відому людину до сучасного читача, підкреслити її особисту унікальність та неповторність історичних обставині життєвих ситуацій, у яких доводилося діяти нашим видатним співвітчизникам. Книга містить багато яскравих ілюстрацій: фотопортретів, репродукцій картин відомих художників, скульптурних зображень. Видання стане у пригоді всім, кому не байдуже минуле та сучасне Батьківщини, а також тим, хто щиро цікавиться історією України та її народу.
Р. Шарібжанов, Г. Шарібжанова. 500 Найцікавіших питань та відповідей щодо народів України.
Великий формат, 7БЦ, 112 с., повноколірне видання, Школа, Харків, 2010.Федієнко Моя планета Земля Енциклопедія Довідник купити видавництво Школа

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: