Категории

Плакат Мои цели и достижения в 2019 году

36.99 грн.

Издательство: Основа
Модель: ПДБ010
Наличие: Есть в наличии

Планування» — слово із яким ми знайомимося в дорослому житті, коли кількість справ збільшується в геометричній прогресії, коли хочеться, щоб у добі було 72 - 100 годин, коли хочеться зробити багато справ, але з'являється щось термінове/важливе і всі плани зводяться нанівець. Добре, коли є час повернутися до запланованих справах, до мрій, до нереалізованих ідей.
Але в житті не завжди все ідеально, зазвичай рутина затягує, щоденні справи витісняють глобальні. І всічекають Нового року, для того, щоб зробити висновки і запланувати свій наступний рік, розставити пріоритети, відмовитися від чогось уже не потрібного.
Хто нас цього навчив? Найчастіше — це тренінги по особистісному зростанню, тайм-менеджменту та ін., і звичайно, вже в дорослому житті. А що, якщо навик планування прищеплювати дітям з дошкільного віку? Навчити дитину спочатку мріяти всією сім'єю над досягненнями наступного року в ключових сферах життя (здоров'я, розвиток, відносини, благополуччя), а потім протягом року відстежувати результати.
Новий плакат допоможе вам:
Поставити разом з дитиною ціліна наступний рік.
Розставити пріоритети і визначити ресурси.
Відстежувати результати протягом року.
Прищепити дитині навик планування.
У наборі:
плакат для заповнення, який можна повісити в кімнаті;
пам'ятка з постановки цілей.
Напишіть разом з дитиною цілі за сферами. Розставте пріоритети цифрами або піктограмами. Зафарбовуйте (значок кружечка) під час виконання.
Мои цели и достижения в 201.. году
Код:123-ПДБ010
Кількість сторінок:2
Вага:0.1500 кг
Обкладинка:М'яка
Мова видання:Рос.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: