Категории

Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів

185.00 грн.

Автор: Джеймс МакКенна
Издательство: 4Mamas
Серия: Для заботливых родителей
Модель: ДТБ046
Наличие: Есть в наличии

Книга пояснює, чому значно краще заощаджувати, ніж витрачати гроші. Вона висвітлює особливості простого керування грошима, зокрема: складання та дотримання коротко-, середньо- та довготермінового плану і бюджету; розумне поводження з грошима — СЗС (спершу заплати собі); застосування фінансових інструментів (відкриття ощадного рахунку, управління відсотками від заощаджень та цінними паперами). Генеральні плани: «Влаштуйся на роботу», «Твій односторінковий бізнес-план», «Твій двосторінковий план мільйонера» та багато іншого на сторінках цього гіда. Економічні реалії ілюструють яскраві малюнки, які допомагають пояснити складні фінансові концепції та методи їхнього застосування Для кого книга?


Книга Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів автор Джеймс МаккеннаКнига Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів автор Джеймс Маккенна
Дітям від 12 років та їхнім батькам, які прагнуть не лише виховати успішну дитину, але й самим навчатися.
Чому ця книга?
Можливо, хтось мріє заробити перший мільйон, а хтось і не ставить собі таку мету, але прагне бути фінансово незалежним та спроможним забезпечити власні потреби. Ця книга саме про це — фінансову свободу. Як забезпечити собі яскраве життя, без боргів та «рожевих» мрій.
Ця книга створена допомагати. Вона розповідає про:
• визначення фінансової мети;
• створення бюджету;
• способи заробітку;
• заощадження та інвестування.
Книга Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів автор Джеймс МаккеннаКнига Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів автор Джеймс Маккенна
Тут знайдеться ВСЕ для того, аби навчитися фінансової грамотності, почати робити власні свідомі кроки до фінансової свободи та незалежності.
Автори: засновники Biz Kid$ — національного фінансового й освітнього телесеріалу, удостоєного нагороди «Еммі».
Як перетворити сотню баксів на мільйон доларів
Джеймс МакКенна, Джанін Глайста, Метт Фонтейн
Код:123-ДТБ046
Количество страниц:144
Обложка:М'яка
Возраст:12+
Язык издания:Укр.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: