Категории

Тренуємо пальчики Вітушинська

29.60 грн.

Модель: 9789660719811
Наличие: Есть в наличии

Робочий зошит Тренуємо пальчики з підготовки навичок письма для дітей 5–6 років Вітушинська Видавництво Підручники та Посібники описание: Робочий зошит «Тренуємо пальчики» містить вправи, спрямовані на розвиток графічних і технічних навичок письма. Їх виконання сприяє розвитку дрібних м’язів пальців та п’ястя руки; координації та ритму рухів; розвитку окоміру, точності та просторового уявлення; розвитку акуратності; умінню аналізувати та міркувати; розвитку мовлення та образного мислення. Навчальний посібник укладено відповідно до чинної базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Впевнений старт». Рекомендовано для використання на заняттях у дитячих дошкільних закладах, недільних школах, першому класі, а також для роботи батьків із дітьми.
Робочий зошит Тренуємо пальчики з підготовки навичок письма для дітей 5–6 років
Видавництво : Підручники та Посібники
9789660719811    Вітушинська Н.    Робочий зошит «Тренуємо пальчики» з підготовки навичок письма            для дітей 5–6 років.    СХВАЛЕНО!
Автор(и) : 
Вітушинська
ISBN : 978-966-07-1981-1
2015 рік, 56 стр., А4, обкладинка ламінована
Тренуємо пальчики Вітушинська
Тренуємо пальчики Вітушинська

 

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: