Категории

Буквар читайлик м'яка обкладенка

30.60 грн.

Автор: Василь Федієнко
Издательство: Школа
Жанр: Буквар
Модель: 978-966-429-123-8
Наличие: Есть в наличии

Буквар Читайлик м'яка обкладенка Федієнко Стандартний формат видавництво Школа описание: Мета посібника — формування у дитини початкових навичок читання.
Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуковим та складовим аналізом і синтезом, розширить словниковий запас дитини.
Дитина здобуде уявлення про такі поняття, як звук, буква, наголос, основні види слів, речення і т.д. Заняття з букварем також будуть сприяти розвиткові сприйняття навколишнього світу, уваги, пам’яті, мислення і мовленнєвих навичок. 14 х 20 см, 80 с., м'яка обкл. Важливий помічник у навчанні дитини читати- букварик для дошкільнят навчитися читати легко.
федієнко буквар читайлик книга купить цена купити ціна рекомендовано дітям від 4,5 років (м'яка обкладинка) "Школа" Василь Федієнко продає кращій буквар для дошкільнят. Ви можете придбати дешевше всіх цей буквар у нас пупс магазин.
Ціна: 22.50 грн.
Обкладинка: м’яка
Автор: ФЕДІЄНКО
Код товару: 9789664291238
В. Федієнко.  Буквар "Читайлик". (Схвалено для використання у навчально-виховному процесі). Повноколірне видання. Стандартний формат, м'яка обкл., 80 с., Школа, Харків, 2015.

Супербуквар Читайлик Подарункове видання фото:

Буквар Читайлик м'яка обкладенка
Буквар Читайлик м'яка обкладенка
Буквар Читайлик м'яка обкладенка

Буквар Читайлик м'яка обкладенка

Буквар Читайлик м'яка обкладенка

Буквар Читайлик м'яка обкладенка

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: