Категории

Впевнений старт Я пізнаю світ природи ВС12

0.00 грн.

Автор: Шевцова
Издательство: Основа
Серия: Впевнений старт
Модель: ВС12
Наличие: Нет в наличии

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 описание: Робочий зошит автор О.А. Шевцова «Я пізнаю світ природи» рекомендовано для дітей старшого дошкільного віку, програма впевнений старт для дошкільнят, також для дітей 5-6 років. Програма робочого зошита підготовки дітей до школи дає можливість навчити дитину, знайомитись з навколишнім середовищем, пізнавати природу, навчитись доглядати за нашою планетою Земля та берегти її. Зошит робочий зацікавлює вашу дитину до навчання та освоєння нашої планети. Робочий зошит природа Шевцова познайомить дитину з різновидами рослин, тварин, комах, грибів, птахів, і навіть мешканців підводного світу. Навчить її розпізнавати добрі речі та погані. Розгляне природу « із середини».

Заняття у дитячому садку по природі також проходять весело та з задоволенням. Дитина навчиться розпізнавати сезони року, пізнає екологію світу, чому важливо берегти природу від забруднень. Різні приклади для дошкільнят допоможуть розвити та покращити уяву, увагу, пам'ять, мислення, та логічне мислення. Добре, щоб ваша дитина розуміла , як важливо захищати природу та чому. Тому, друковані робочі зошити «впевнений старт» дають змогу пізнавати світ природи 5-6 років з легкістю та інтересом. Діагностика дітей дошкільного віку важлива для суспільства, так як вона сприяє баченню світу, мисленню та уяві, понять, чому це можна, а це ні. В такому віці у вашої дитини формується складові поняття про наш світ і чому за ним треба слідити.

Вивчення природи в днз  також важливо сприяють на підготовку вашої дитини не тільки до школи, але і до життя в навколишньому середовищі. Ці робочі зошити для дошкільнят добрий помічник на заняттях у дитячих садочках. Видавництво «Основа» розробила цілу серію робочих зошитів для підготовки дитини до школи з інтересом та легкістю, щоб можна було займатись і в дома. Батькам буде легко заохотити дитину до запланованої праці. Більш детальніше ознайомитись та купити впевнений старт робочі зошити можна на нашому інтернет магазині пупс.дп.юа

Автор: Шевцова О. А.
Кіл-ть сторінок: 165
Мова: Укр
шевцова я пізнаю світ природи купить цена купити ціна робочий зошит для дітей 5-6 років (серія впевнений старт) "Основа
Обкладинка: м’яка
Код товару: 9786170010117
шевцова я пізнаю світ природи купить цена купити ціна робочий зошит для дітей 5-6 років впевнений старт "Основа"


Впевнений старт зошити ВС12 Фото:

Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 автор Шевцова впевнений старт робочий зошит для дітей

Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 автор Шевцова впевнений старт робочий зошит для дітей

Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 автор Шевцова впевнений старт робочий зошит для дітей

Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 автор Шевцова впевнений старт робочий зошит для дітей

Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 автор Шевцова впевнений старт робочий зошит для дітей

Впевнений старт робочий зошит Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12 Робочий зошит " Я пізнаю світ пироди" і складовою комплекту з посібником "Пізнавальний розвиток старших дошкільників". Зошит призначений для занять із дітьми шостого року життя і створений відповідно до Програми розвитку дітей страшого дошкільного віку "Впевнений старт" пропоновані завдання допоможуть дитині у доступній ігровій формі ознайомитися зі світом природи планети Земля, природою рідного краю та природою космосу, а також розвивати моторику, уяву, увагу, мислення та здатність здійснювати інші розумові операції ( аналіз, узагальнення, класифікація, порівнянння). Рекомендовано фахівцям дошкільних закладів, а також батькам під час підготовки дитини до школи.

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Впевнений страт это одна из самых востребованных программ по подготовке дошкольников в 2014г. Занятия по программе Впевнений старт одобрены всеми разрешительными органами. В нашем интернет магазин пупс вы всегда можете купити впевнений старт зошити дешевле всех. Рады Вам сообщит, что в нашем интернет магазине Пупс цены на рабочие тетради для занятий по программе Впевнений старт самые дешевые. В наличии следующий ассортимент:

Пізнавальний розвиток старших дошкільників ВС1 цена 26грн.
Ігрова діяльність старших дошкільників ВС2 цена 22грн.
Я пізнаю світ образотворчого мистецтва ВС3 цена 22грн.
Мовленнєвий розвиток старших дошкільників ВС5 цена 13грн.
Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7 цена 11,60грн.
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8 цена 12грн.
Я пізнаю світ природи ВС12 цена 11,60грн.
Я пізнаю світ грамоти ВС18 цена 11,60
 
Интернет-магазин "Пупс"   
Все вопросы по телефону или email:
Киевстар: 097-057-63-43
МТС : 050-527-42-94
Email: 5274294@vega.com.ua

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: