Категории

Впевнений старт робочий зошит Я пізнаю світ грамоти

25.90 грн.

Автор: Шевцова
Издательство: Основа
Серия: Впевнений старт
Модель: ВСС002
Наличие: Есть в наличии

Робочий зошит грамота Шевцова рекомендовано для дітей середнього дошкільного віку, старшого дошкільного віку та дітей 5-6 років. Друковані зошити програма Впевнений старт розроблені спеціально, щоб ваша дитина навчилась грамотно та чітко висловлювати свою думку, грамотно читати, писати, ставити питання, та вірно відповідати на них. Робочий зошит Грамота автор О.А. Шевцова удосконалить сприйняття звуків та культури мовлення, розвине фонематичний слух. Покращить вимовляння букв та слів. Грамота для дошкільнят допоможе розвити та покращити увагу, пам'ять та логічне мислення для подальших занять у школі. Навчить правильно вимовляти звуки, щоб дитина вміла правильно читати і звісно потім, писати.

Підготовка дітей старшої групи днз до школи за програмою Впевнений старт добре підготує вашу дитину до навчань у школі, щоб вона швидко і легко могла сприймати інформацію, та вміла працювати самостійно. Робочий зошит має оновлену програму дошкільної підготовки вашої дитини у зв’язку з цім урок грамота в старшій групі днз проводиться з легкістю и зацікавленістю дітей. Заняття у днз грамоті спрямовані своєчасно та без будь яких проблем навчаючи дитину грамоті, мовленню та написанні друкованих літер. Вивчення грамоти в дитячому садку дає змогу з малого віку приучити дитину до занять, що проходять з зацікавленістю та інтересом для батьків та малечі. Більш детально Ви зможете ознайомитись з відео обзором та придбати робочі зошити по оптовим цінам в нашому інтернет магазині книг пупс.дп.юа. Нагадуємо, що зошит передбачає спільну роботу батьків та дитини, що робить процес навчання спільним бажанням виховати дитину грамотно.

Видавництво «Основа» для дитячих садків випускає цікаві зошити для вивчення грамоти в дитячому садку, багато серій робочих зошитів розроблено для підготовки дитини до школи та створена велика кількість інших цікавих тетрадей, щоб навчання дитей в дитячому садку та в дома було легким.

Я пізнаю світ грамоти 5-6 років ВС18 Впевнений старт робочий зошит фото:
Я пізнаю світ грамоти 5-6 років ВС18 Впевнений старт робочий зошит
Я пізнаю світ грамоти 5-6 років ВС18 Впевнений старт робочий зошит
Я пізнаю світ грамоти 5-6 років ВС18 Впевнений старт робочий зошит

Впевнений старт робочий зошит Я пізнаю світ грамоти. 5-6 років ВС18 Описание: Робочий зошит є складовою комплекту з посібником для вихователя «Навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку» ВГ «Основа». Ігрові завдання сприяють розвитку дрібної моторики пальців і кистей рук, зорового сприйняття, уваги, охайності, вміння діяти за правилами; допоможуть здобути навички виконання графічних завдань. В нашем интернет магазин пупс вы всегда можете купити впевнений старт зошити дешевле всех.

У процесі роботи виконання завдань старші дошкільники навчаться розрізняти звуки (голосні, приголосні, м’які, тверді); позначати їх та за допомогою фішок; визначати кількість складів у слові; складати речення за схемами тощо. Рекомендоване фахівцям, які працюють у дошкільних навчальних закладах, а також батькам під час підготовки дитини до школи.
Серія: Впевнений старт
Автор: О. А. Шевцова
Код: ВС18
Мова: українська
Сторінок: 40
Формат: А5
Видавництво: ВГ «Основа»
 

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Впевнений страт это одна из самых востребованных программ по подготовке дошкольников в 2014г. Занятия по программе Впевнений старт одобрены всеми разрешительными органами. Рады Вам сообщит, что в нашем интернет магазине Пупс цены на рабочие тетради для занятий по программе Впевнений старт самые дешевые. В наличии следующий ассортимент:

Пізнавальний розвиток старших дошкільників ВС1
Ігрова діяльність старших дошкільників ВС2
Я пізнаю світ образотворчого мистецтва ВС3
Мовленнєвий розвиток старших дошкільників ВС5
Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ природи ВС12
Я пізнаю світ грамоти ВС18
 
Интернет-магазин "Пупс"   
Все вопросы по телефону или email:
Киевстар: 097-057-63-43

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: