Категории

Впевнений старт зошити готуємо руку до письма 5-6 років ВС7

25.90 грн.

Издательство: Школа
Серия: Впевнений старт
Модель: ВСС006
Наличие: Есть в наличии

Робочий зошит «Готуємо руку до письма» рекомендовано для дітей 5-6 років. Заняття проводяться по цьому зошити як в дитячих садочках з викладанням українською мовою так і в родинах де батьки привчають дитину к письму на український мові. Видавнича група основа створила завдання щоб підготовка до школи, програма « Впевнений старт» була непомітною для малюка: легкі та цікаві вправи для того, щоб ваша дитина навчилась гарно писати, мала правильно поставлену руку до письма, малювати, та креслити різні фігури. Зошит для письма був створений для розвитку кисті руки під час письма, координації рухів руки та пальців, плавності та точності написання букв, слів та цифр, що допоможуть дитині підготувати руку до письма інтересними, нескладними вправами та завданнями. Письмо в старшій групі дитячого садка дасть змогу оволодіти умінням написання та малювання. Це добре підготує вашу дитину до школи та навчить правильно та каліграфічно писати букви, слова, в подальшому речення. Прописі для дітей шостого року життя дають можливість навчити дитину просторових уявлень, координації рухів (у ліворуч, праворуч, під лінією, за книгою та ін.). Добре розвине інтелектуальні здібності, уявлення, покращить пам'ять та увагу в період занять.

Серія зошитів «Впевнений старт» де є програма для дошкільнят створена також, щоб і батьки змогли займатись з дитиною вдома. Це покращить та збільшить рівень знань та підготовки до школи майбутніх школярів. Купить прописи для дошкольников Украина, та друковані робочі зошити готуємо руку до письма можна в нашому інтернет магазині пупс.дп.юа по оптовим цінам на групу в дитячий садок або в одному екземплярі для родителів дошколярика.

Зошити робочі для дошкільнят, видавництво Основа Харків намагається зробити доступними для дітей України, щоб підготовка дитини до школи програма завдань и не забирала купі вільного часу у дітей, а швидко налаштовувала їх до праці. Для цього впевнений старт робочі зошити мають цікаві завдання не тільки для письма, але і для малювання та креслення. Тут є багато цікавих ілюстрованих картин, котрі дитина з задоволенням та цікавістю буде виконувати та розвивати інші здібності, котрі їй завжди знадобляться у школі та в житті.

В нашем интернет магазин пупс вы всегда можете купити впевнений старт зошити дешевле всех.

Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7 Описание: Вміщені у робочому зашиті заняття допоможуть підготувати дитину до оволодіння навичками письма. Ігрові завдання сприяють розвитку дрібної моторики пальців і кистей рук, зорового сприйняття, уваги, охайності, вміння діяти за правилами; допоможуть набути навичок виконання графічних завдань. Робочий зошит призначений для занять із дітьми п’яти, шестирічного віку, а також стане в пригоді першокласникам впродовж початкового періоду навчання письма. Займатися за зошитом можна як індивідуально, так і з групою дітей. Матеріали робочого зошита повною мірою відповідають програмі розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Впевнений старт робочий зошит ВС7

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Впевнений страт это одна из самых востребованных программ по подготовке дошкольников в 2014г. Занятия по программе Впевнений старт одобрены всеми разрешительными органами. Рады Вам сообщит, что в нашем интернет магазине Пупс цены на рабочие тетради для занятий по программе Впевнений старт самые дешевые. В наличии следующий ассортимент:

Пізнавальний розвиток старших дошкільників ВС1
Ігрова діяльність старших дошкільників ВС2
Я пізнаю світ образотворчого мистецтва ВС3
Мовленнєвий розвиток старших дошкільників ВС5
Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ природи ВС12
Я пізнаю світ грамоти ВС18
 
Интернет-магазин "Пупс"   
Все вопросы по телефону или email:
Киевстар: 097-057-63-43

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: