Категории

Впевнений старт Я пізнаю світ математики 5-6 років ВС8

25.90 грн.

Автор: Дикань
Издательство: Основа
Серия: Впевнений старт
Модель: ВСС003
Наличие: Есть в наличии

Робочий зошит автор Н.І. Дикань Я пізнаю світ математики дає впевнений старт, програма рекомендована для дітей старшого дошкільного віку, вивчення математики в дитячому садку, також для дітей 5-6 років. Програма робочого зошита математики дає можливість навчити дитину рахувати, надати їй потрібний рівень знань для школи. Це дуже важливо в дитячих садках, коли проводиться урок математика в старшій групі днз. Робочий зошит математика для дошкільнят дає змогу зацікавити до навчання вашу дитину за допомогою ілюстрацій, цікавих завдань та легких до написання цифр в ігровій формі, вирішувати задачки з числами. Завдяки цьому ваша дитина зможе легко запамятовувати та писати цифри і вчитись рахувати без проблем, розвивати уяву, увагу та спонукати до здійснення інших розумових дій.
Робочий зошит математика Дикань навчить вашу дитину орієнтуватись у часі, користуватись годинником завдяки цікавихмислительних завдань з картинками. Даний зошит також добре підходить для вивчення математики в старшій групі днз для підготовки до школи, розвивати пам'ять, логічне мислення, рішення геометричних та математичних завдань. Різні приклади для дошкільнят допоможуть логічно мислити та вирішувати більш складні задачки з легкістю, будь заняття вдома з мамою або в дошкільному навчальному закладі старша група.

Видавнича група «Основа» розробляє багато серій робочих зошитів, програма підготовки дітей до школи дуже подобається дітям своєю легкістю, а вихователям дитячих садків своєю ігровою формою. Вихователі дошкільних навчальних закладів постійно радять батькам купить зошити для дітей дошкільного віку і постійно займатися по них вдома. Ви зможете познайомитись і купити зошити в нашому інтернет магазині пупс.дп.юа.

Рабочий зошит впевнений старт Я пізнаю світ математики автор Дикань

Рабочий зошит впевнений старт Я пізнаю світ математики автор Дикань

Зміст Рабочий зошит впевнений старт Я пізнаю світ математики автор Дикань

Рабочий зошит впевнений старт Я пізнаю світ математики автор Дикань

Рабочий зошит впевнений старт Я пізнаю світ математики автор Дикань

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ математики 5-6 років ВС8 містить у собі 30 невеликих тем за допомогою яких ваша дитина з легкістю буде отримувати омріяні знання. Частина завдання пояснює як утворюється певне число, деякі містять приклади на віднімання, додавання та порівняння, також дитина зможе правильно навчитись писати кожну цифр - усе це та багато іншого вміщує у собі Робочий зошит для дошкільнят.

Робочий зошит для дошкільнят Я пізнаю світ математики рекомендований фахівцями, які працюють у навчальних дошкільних закладах, татам та мамам у момент приготування дитинки до шкільного життя. Тому, якщо ви вирішили у доступній та розважальній формі ознайомити свого малюка з найпростішим уявленнями в області математики та сформувати певні практичні навички, то Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ математики ВС8 стане вашою паличкою-виручалочкою у вирішенні даного питання. В нашем интернет магазин пупс вы всегда можете купити впевнений старт зошити дешевле всех.

Придбайте Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ математики 5-6 років ВС8 і ви ніколи не пошкодуєте про це, а ваша дитина буде завзято вивчати чарівний світ цариці наук – математики.

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

Впевнений старт математика 5-6 років ВС8 Описание:

Серія: Впевнений старт
Автор: Дикань Н. І.
Код: ВС8
Мова: українська
Сторінок: 64
Формат: А5
Постачальник: ВГ «Основа»

Впевнений старт математика ВС8 Фото:

Впевнений старт математика 5-6 рок?в ВС8

Впевнений старт математика 5-6 років ВС8 Рабочая тетрадь "Я познаю мир математики" входит в комплект с руководством "Познавательное развитие старших дошкольников". Тетрадь предназначена для занятий с детьми шестого года жизни и создан в соответствии с Программой развития детей старшего дошкольного возраста «Уверенный старт». 

Предлагаемые задания помогут ребенку в доступной, игровой форме ознакомиться с элементарными математическими представлениями, закрепить знания о геометрических фигурах, состав чисел, подготовиться к решению задач, а также развить воображение, внимание, память, мышление и другие мыслительные операции (анализ, обобщения, классификации, сравнения). 
Рекомендуется специалистам, работающим в учебных дошкольных учреждениях, родителям при подготовке ребенка к школе.
 

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Впевнений страт это одна из самых востребованных программ по подготовке дошкольников в 2014г. Занятия по программе Впевнений старт одобрены всеми разрешительными органами. Рады Вам сообщит, что в нашем интернет магазине Пупс цены на рабочие тетради для занятий по программе Впевнений старт самые дешевые. В наличии следующий ассортимент:

Пізнавальний розвиток старших дошкільників ВС1
Ігрова діяльність старших дошкільників ВС2
Я пізнаю світ образотворчого мистецтва ВС3
Мовленнєвий розвиток старших дошкільників ВС5
Впевнений старт зошити Готуємо руку до письма 5-6 років ВС7
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ природи ВС12
Я пізнаю світ грамоти ВС18
 
Интернет-магазин "Пупс"   
Все вопросы по телефону или email:
Киевстар: 097-057-63-43
 
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8 фото:
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8
Я пізнаю світ математики Впевнений старт 5-6 років ВС8

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: