Категории

Альбом будущего первоклассника 5329А

28.00 грн.

Автор: Панасюк
Издательство: Ранок
Серия: Впевнений старт
Модель: 5329А
Наличие: Есть в наличии

Альбом будущего первоклассника Описание:

В «Альбоме будущего первоклассника» содержится материал, который знакомит детей с различными жанрами изобразительного искусства: пейзаж, портрет, натюрмортом, сказочным, бытовым, анималистические. Особое внимание автор уделяет развитию чувства цвета, формы, композиции. Создавать сложные художественные образы, многофигурные сюжетные композиции ребенку поможет лист-основа, на котором уже расположены определенные элементы. Автор учитывает различные возможности детей, разный уровень творческого воображения, поэтому предлагает задания разного уровня сложности, что обеспечит дифференцированный подход к обучению рисованию и аппликации. К каждому занятию автор предлагает рекомендации по проведению подготовительной работы, перечень оборудования, варианты и последовательность выполнения работы. Для создания игровой атмосферы предлагаются стихотворные строки, бумажные фигурки для пальчикового театра.

Автор: И.С. Панасюк

Кіл-ть сторінок: 64
Формат: 290 x 210
Мова: Рос

Интернет магазин Пупс купить зошити Ранок Зошит з малювання для днз

У далекому 1997 році було створено популярне і відоме Видавництво Ранок і ось уже 17 років воно продуктивно працює на радість своїм клієнтам. Протягом довгих років було створювалося величезна безліч якісною і корисною навчальної літератури. На даний момент Видавництво Ранок є одним з лідерів вітчизняного ринку з виробництва навчальною та навчальної літератури.
Будь-який матеріал шкільної програми з представлених видавництвом, будь він методичним або дидактичним, навчальним або розвивають, в будь-якому випадку він буде користуватися не просто популярністю, але визнанням у багатьох викладачів.
Окрему і одну з головних позицій у виробництві видавництва займає література призначена для найменших і дорогих, для наших дітей. Адже дуже важливо, щоб перший альбом для творчості або книжечка, які візьме в свої маленькі ручки дитина були не просто добре надрукованими, а й змістовними, що б перші малюнки, які побачить ваш малюк були не просто яскравими і красивими, а й змістовними, щоб кожен рядок знаходиться в його першій книжечці несла тільки розвиток і навчання. Що дуже цікаво і важливо, що видавництво Ранок вперше в Україні випускає не тільки книги, для діток, які ще навіть не навчилися читати, а й для тих карапузів, які ще не встигли навчитися говорити і навіть ходити.
Альбоми для творчості, малювання, аплікації і просто дитячі навчальні книги спрямовані на всебічний розвиток ваших діточок. Вони будуть розвивати пам'ять, самостійність, логічне і просторове мислення, дрібну моторику рук, фантазію, терплячість, допоможуть навчитися аналізувати і робити висновки, приймати рішення і ще багато іншого. А так же подарують радісні моменти, позитивний настрій і хороші спогади. Кожне наукове посібник розроблений враховуючи всі сучасні методики навчання, що дозволяє урізноманітнити навчальний процес і перетворити його в нескінченну і барвисту вервечку миттєвостей, проведених разом з дітьми.
Тому скоріше придбайте ці корисні і якісні навчальні матеріали!

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: