Категории

Зошит майбутнього першокласника автор Назаренко частина 1

18.50 грн.

Автор: Назаренко
Издательство: Ранок
Серия: Впевнений старт
Модель: Д284016У
Наличие: Есть в наличии

Впевнений старт. Зошит майбутнього першокласника. Частина 1 Назаренко А.А., Яковлева О.Ф. Д284016У
Навчальний посібник "Зошит майбутнього першокласника" направлено на підготовку дитини до шкільного життя. Робота з посібником може здійснюватися в сім'ї, в групах дошкільних навчальних закладів, в підготовчих групах при школах, в центрах розвитку дитини. Завдання відповідають запитам практиків і враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистісному розвитку дітей, дають можливість зробити заняття цікавими і змістовними. Робота з посібником забезпечить високий рівень обов'язкової дошкільної освіти та однакові стартові можливості всім майбутнім першокласникам.
Призначено для батьків, які займаються підготовкою дитини 5-6 років до шкільного життя, для вихователів, гувернерів, студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю "Дошкільне навчання".
Кількість сторінок: 32
назаренко зошит майбутнього першокласника частина 1 купити ціна купить цена зошит в 3-х частинах (серія впевнений старт) "Ранок"
Формат, мм: 205х260
Автор: НАЗАРЕНКО
Код товару: 9786170928368
Вага: 0.0850 кг
Обкладинка: М'яка
Мова видання: Укр. / Рос.

Впевнений старт Зошит майбутнього першокласника у 3 частинах частина 1Впевнений старт Зошит майбутнього першокласника у 3 частинах частина 1Впевнений старт Зошит майбутнього першокласника у 3 частинах частина 1

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: