Категории

Кукольный театр Маша и Медведь

259.00 грн.

Производитель: ЧудиСам
Серия: Ляльковий домашній театр
Модель: B068
Наличие: Есть в наличии

Кукольный театр Маша и медведь (4 персонажа), ЧудиСам (B068)
С куклами-рукавичками можно легко устроить целый домашний кукольный театр, разыграть множество известных детских сказок, либо придумать свою. Театральная игрушка (кукла-перчатка) — одна из самых живых и веселых. С ее помощью у ребенка развивается воображение, речь становится образнее, выразительнее.
Заставить куклу правдоподобно двигаться и вести себя в соответствии с сюжетом сказки не так уж просто, но интересно и полезно. Такая игра требует точности движений, гибкости пальцев, концентрации внимания, оставляя при этом простор для самостоятельного фантазирования.
Размер куклы-перчатки 35 см., размеры головы, ручек игрушки специально разработаны и точно продуманы, для того чтобы она подошла как на руку взрослого так и на ручку ребенка.
Рекомендуемый возраст: 3 +.
Размер упаковки: 15 х 15 х 16 см.
Комплектация: 4 куклы-рукавички.
Артикул: B068.
Продукция ТМ «Чудисам» - это высококачественный продукт отечественного производства. Каждая деталь изготавливается из качественного сырья под постоянным присмотром органов стандартизации и гигиены. Широкий ассортимент будет не только интересен ребенку, но и поможет ему разносторонне развиваться
Возраст: 2-13 лет
Производитель: ЧудиСам Украина.
Артикул: B068
Штрих-код: 4823060700019

Кукольный театр Маша и Медведь своими руками

Завдяки лялькам-рукавичок можна легко влаштувати домашній ляльковий театр, розіграти практично будь-яку дитячу казку!
Для ігор іграшку можна одягати на руку, при цьому вказівний палець повинен проходити в голову ляльки, а великий і середній - в рукава. Рухи голови, рук, тулуба ляльки здійснюються за допомогою рухів пальців і кисті руки.
Беручи участь у театралізованих іграх, діти занурюються в дивовижний чарівний світ казок, розвивають фантазію, пам'ять, мислення, артистичні здібності, вчаться правильно висловлювати емоції. Ігри з ляльками-рукавичками допомагають розвинути в дитині товариськість і комунікабельність, збільшити активний словниковий запас, зробити мову дитини образніше і виразніше. Ляльковий театр сприяє розвитку великої і дрібної моторики.
Велике і різнобічний вплив театралізованих ігор на особистість дитини дозволяє використовувати їх як сильне, але в той же час ненав'язливе педагогічний засіб. Саме такий вірний друг як лялька-рукавичка здатний допомогти подолати страхи дитини, занижену самооцінку, труднощі в спілкуванні і встановленні контакту з оточуючими.
М'яка добра іграшка може стати другом Вашого малюка - може спілкуватися з ним на будь-які теми, розповідати казки, вірші, вчити букви, заколисати перед сном або повеселитися. З нею можна придумати безліч ігор, можна розігрувати різні сценки, використовувати в якості помічника на заняттях.
Іграшка зможе допомогти і мамі, якщо раптом малюк почав вередувати, або не хоче їсти або спати, злякався чогось або образився, мама завжди може покликати м'якого друга. Для малюка лялька - жива і справжня. І часто саме лялька зможе легко і доступно пояснити малюку те, що мамі не вдавалося.
В упаковці, разом з ляльками ви знайдете текст до казки, який можна брати за основу при демонстрації вистави, а можна придумати сценарій разом з дитиною
Розмір ляльки-рукавички 32х15х7 см,
Розміри голови, ручок іграшки спеціально розроблені і точно продумані, для того щоб вона підійшла як на руку дорослого так і на ручку дитини.
Упаковка: блістерна відро
Розмір упаковки: 36х20см
Матеріал: гумова голова, тканинне тулуб-рукавичка
Вага: 0.200 кг
Виробництво: Україна

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: