Категории

Ноев ковчег kiddieland Оригинал!

860.00 грн.

Модель: 031881
Наличие: Есть в наличии
Интернет магазине игрушек Пупс купить Ноев Ковчег Киддиленд Kiddieland игрушка на колесах 031881 озвучен на украинском языке и русском языке Оригинал! описание: Детский игровой набор Ноев Ковчег Kiddieland на колесах 031881 озвучен на украинском и русском языке Оригинал! Описание: Музыкальная игрушка ноев ковчег отличный подарок для годовалого ребенка. Включает в себя элементы сортера- расставь фигурки по местам и отправляйся в путь! Каждый персонаж этого замечательного ноева ковчега озвучен по-украински или по-русски в зависимости от вашего выбора игрушки.
 Киддиленд ноев ковчег Производитель: Kiddieland - preschool
 
Ноев ковчег игрушка в комплект входит: фигурка Ноя в комплекте фигурки животных, которые читают стишки на украинском языке, издают соответствующие реалистичные звуки. Стихи и песни познакомят ребенка с названиями и характеристиками животных, помогут лучше узнать окружающий мир и библейскую историю. При повороте штурвала раздается звон колокола, звук корабельного двигателя. При нажатии на бочечки звучат веселые песенки на украинском языке, а Ной поет песню о Ковчеге. А на крыше кораблика размещено мини-пианино с разноцветными клавишами. Кроме всего прочего, Ковчег можно катать за собой на веревочке. Играем, обучаемся, развиваемся!
 
Ноев Ковчег Kiddieland Видео обзор:

Детский игровой набор Ноев Ковчег Kiddieland на колесах 031881 озвучен на украинском языке Оригинал! Характеристики: Упаковка презентационно-открытая. Питание: 2 батареи АА (входят в комплект). Размер: 32х20х18. Рекомендовано для детей в возрасте старше 12 месяцев.
 
У нашому інтернет магазині розвиваючих іграшок Пупс ми хочемо зробити вам чудову пропозицію! Купуючи у нас розвиваючу іграшку Ковчег Ноя фірми Kiddieland ви принесете радість у свій дім! Дитина буде в захваті від іграшки Ковчег Ноя Kiddieland. Іграшка Ноїв ковчег призначена для маленьких карапузів від одного до трьох років. Але іграшка зацікавить Вашу дитину вже 6-7 місяців , так як іграшка Ковчег Ноя Киддиленд дуже музична. Звуки дзвони , корабельного двигуна і булькання водички познайомить і захопить вашу дитину в незвичайно цікавий світ звуків, а барвисті фігурки в приголомшливий світ фарб. Зацікавить різноманітність мініатюрних іграшок різних тварин. Кожне з них ознайомить вашу дитину зі своєю назвою і характеристиками у віршах, ознайомить з навколишнім світом і біблійною темою іграшки. Кожна тварина видає властивий йому звук, що ще більше повеселить ваших дітлахів і що важливо, що звуки видаються тваринами на Ноєвому Ковчезі дуже реалістичні. Вдобавок ваш киндер може натискати на клавіші розташовані на човні і програвати веселі мелодії приємні для слуху вашої дитини. Ноїв Ковчег Kiddieland Ця іграшка допоможе вашій дитині поліпшити свої знання про зовнішній світ та його мешканців. А ще ковчег Ноя розвине у вашого крихти дрібну моторику, координацію і чутливість. Дані навички дуже важливі для дітей від року, оскільки дають основу всьому життєвому досвіду .
 
Обрадуйте вашого карапуза і придбайте у нас цю чудову музичну іграшку, з якою він не тільки зможе розважитися, а й пізнати багато нової інформації, яка знадобитися для його загального розвитку. Іграшка Ноїв Ковчег Kiddieland визнана однією з кращих розвиваючих іграшок світу. Нехай наші діти грають тільки якісними іграшками.
Розстав фігурки по місцях і вирушай у дорогу !
Кожен персонаж цього чудового Ковчега озвучений українською. Крім фігурки Ноя в комплекті фігурки тварин , які читають віршики українською мовою , видають відповідні реалістичні звуки. Вірші та пісні познайомлять дитини з назвами і характеристиками тварин , допоможуть краще пізнати навколишній світ і біблійну історію. При повороті штурвала лунає дзвін дзвони , звук корабельного двигуна. При натисканні на бочечки звучать веселі пісеньки українською мовою , а Ной співає пісню про Ковчег . А на даху кораблика розміщено міні - піаніно з різнобарвними клавішами. Крім усього іншого , Ковчег можна катати за собою на мотузочці . Граємо , навчаємося, розвиваємося !
характеристики:
Кораблик малюк може катати за мотузочку всюди за собою.
У комплект входять 9 фігурок тварин :
- Тигр і слон ,
- Лев і мавпочка ,
- Жираф і свинка ,
- Корівка , конячка і овечка .
Кожній тварині відведено своє місце на борту кораблика .
Фігурки тварин можуть використовуватися для гри окремо від ковчега.
Кожен персонаж на ковчезі озвучений українською.
Всі фігурки (крім Ноя) читають віршики українською мовою.
Помістивши фігурку на відведене їй місце , можна почути звук відповідної тварини .
При повороті штурвала кораблика лунає дзвін дзвони і звук корабельного двигуна.
На даху ковчега розташоване міні- піаніно з різнобарвними клавішами.
При натисканні на барила малюк почує веселі пісеньки українською мовою і пісеньку листопада про ковчег .
Іграшкові годинник допоможуть малюкові навчитися визначати час.
Іграшка виготовлена ​​з високоякісного пластику яскравих квітів .
Не містить шкідливих барвників.
Упаковка презентаційно -відкрита.
Живлення: 2 батареї АА (входять в комплект).
Розмір: 32х20х18 .
Рекомендовано для дітей у віці старше 12 місяців.
Виробник: Kiddieland - preschool .

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Категория Развивающая игрушка содержит в себе товары, которые помогут и ускорят развитие ваших детишек. Например, теремок сортер joy toy это музыкальная игрушка, которая поможет в развитии слухового восприятия и в обучении грамматики и мелкой моторики, так как в ней есть очень интересный сортер. Или же ноев ковчег игрушка kiddieland, которая является хитом в продажах игрушек на возраст один годик. игрушка ноев ковчег kiddieland поможет ребенку от годика познать окружающий мир и библейскую историю. Также очень рекомендуем в этой категории такие продукты как аква коврик. Коврик для рисоваяния водой Aqua Doodle - это игра, с помощью которой можно увлекательно и весело провести время при этом уделяя немалое время и учебе.

Вы хотите развивать своего ребенка в игровой форме и усовершенствовать навыки вашего малыша в области рисования, лепки и аппликации, но не знаете, как это сделать? Интернет магазин развивающих игрушек Пупс рекомендует комплект рабочих тетрадей для детей, которые уже много лет радуют детей по всем городам Украины:

Зошит з аплікації + шаблон молодша група 3-4 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок
Зошит з аплікації + шаблон середня група 4-5 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок
Зошит з аплікації + шаблон старша група 5-6 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок
Данные пособия рассчитаны для занятия детей в детских садах или вместе с мамой. Задания в тетради идут от легкого к сложному с привязкой к времени года.

Зошит з малювання + шаблон молодша група 3-4 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок в двох частинах
Зошит з малювання + шаблон середня група 4-5 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок в двох частинах
Зошит з малювання + шаблон старша група 5-6 роки Автор Панасюк Видавництво Ранок в двох частинах
Каждая из тетрадей состоит из двадцати разнообразных занятий, разбитых на блоки по тематическому принципу, тематика которых связанна с разнообразными явлениями нашей прекрасной природы и традициями нашей замечательной украинской культуры. Все издание направлено на обучение деток дошкольного возраста.

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: