Категории

Роздавальний матеріал з грамоти

Роздавальний матеріал з грамоти

Особливості оволодіння дітьми дошкільного віку мовою пов'язані зі здатністю швидко і легко переймати та засвоювати її мелодику. Дошкільнята дуже чутливі до фонетики й інтонації мови. Саме тому навчання дітей оснвам орфоепії та граматики буде ефективним лише в тому випадку, якщо малюки навчаться самостійно контролювати власну вимову і якомога раніше відрізняти правильну вимову від неправильної. У майбутньому це стане запорукою їхньої грамотності й успішного навчання в школі.

Під час засвоєння мови діти сприймають слова через її фонологічну систему. Отже, головним завданням дошкільного навчання  рідної мови є формування у дітей навичків правильної артикуляції й елементарного вміння характеризувати мовні звуки. Допоможе дошкільнятам набути потрібних знань наш роздавальний матеріал з грамоти для ДНЗ.

         Запропонований увазі вихователів і батьків роздавальний матеріал з грамоти для дитячих садків складається з 20 карток. На лицьовому боці кожної картки розташовано зображення предмета, тварини, рослини або природного явища, а на зворотному – подано відповідну до цього зображення загадку. Під зображенням предмета намальовано клітинки для викладання звукової схеми його назви. До набору також входять три набори фішок з умовними позначками звуків.