Категории

Англійська мова 1 клас календарно тематичний план до Start Up

22.20 грн.

Автор: Доценко
Издательство: Ранок
Серия: Англійська мова 1 клас
Модель: И429023УА
Наличие: Есть в наличии

Календарно-тематичний план, укладений до підручника англійської мови для 1-го класу «Start Up!», відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України, й передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту. Посібник укладено за принципами концепції Нової української школи, він ґрунтується на особистісно зорієнтованому й компетентнісному підходах до навчання. До кожного уроку подаються інтегровані змістові лінії та компетентності, що формуються. Посібник оформлений таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.
Книга англійська мова 1 клас календарно тематичний план до підручника Start Up! автор Доценко НУШКнига англійська мова 1 клас календарно тематичний план до підручника Start Up! автор Доценко НУШ
Для вчителів англійської мови.

Название: НУШ Англійська мова. 1 клас. Календарно-тематичний план з урахуванням компетентнісного потенціалу предмета (до підруч. «Англійська мова. 1 клас. Start Up!»)
Автор: Доценко І.В., Євчук О.В., Губарєва С.С.
Код: 123-И429023УА
Кількість сторінок: 32
Формат, мм: 205х260
Вага: 0.0700 кг
Обкладинка: М'яка

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: