Категории

Математика 1 клас підручник автор Заїка

60.00 грн.

Модель: 9789660732827
Наличие: Есть в наличии

Основний акцент у підручнику «Математика. 1 клас» (автор Заїка А. М.) зосереджено на розкритті математичних фактів і залежностей відповідно до програми та вікових психофізичних, інтелектуальних можливостей учнів 1 класу.
Підручник ґрунтується на міжпредметній та внут-рішньопредметній інтеграції. Навчально-інформаційний матеріал у підручнику подано цікаво, логічно, науково виважено, доступно, з урахуванням вікових можливостей і потреб шестилітніх учнів, з вправами, завданнями та ілюстраціями, що відображають життя, навчальну та ігрову діяльність молодших школярів.
1 клас видавництво підручники і посібники підручник автор Заїка математика1 клас видавництво підручники і посібники підручник автор Заїка математика
До навчально-методичного комплекту входять: календарно-тематичне планування з елементами новизни щодо формування предметних (математичних) та інтегративних компетентностей; опорні конспекти (на допомогу вчителеві) з орієнтовною системою організації освітнього процесу на уроці/занятті відповідно до типової програми і сьогоденних вимог; робочий зошит із диференційованими, практично зорієнтованими завданнями; ілюстративний демонстраційний (у вигляді таблиць і схем) та роздатковий матеріал для практичного вправляння; збірники вправ і завдань.
Математика : підручник для 1 класу ЗЗСО (авт. А. Заїка)
Артикул: 88164
Гриф МОН України
Наказ МОН України від 06.07.2018 р. №734
Серія Нова українська школа (НУШ)
Видавництво Підручники і посібники
Автор(и) Заїка А.
Сторінок 144
Формат В5 (180*250 мм)
Обкладинка тверда
Рік 2018

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: