Категории

Математика 2 кл Робочий зошит до підруч Рівкінд

24.30 грн.

Автор: Цимбалару
Издательство: Ранок
Серия: Математика 2 клас
Модель: Т900365У
Наличие: Есть в наличии

Математика Робочий зошит 2 клас до підручника Рівкінд Т18861У Описание: Зміст посібника відповідає вимогам чинної програми з математики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Перша частина посібника спрямована на організацію навчання протягом першого пів¬річчя навчального року. Посібник містить завдання на обчислення; завдання з логічним навантаженням, з алгоритмами, на добір знаків, порівняння; завдання на виправлення помилки; завдання для самостійного виконання та самоперевірки. Зміст завдань дозволяє формувати навички свідомого вибору дії і практичних умінь, розвивати увагу, перевіряти якість засвоєння матеріалу, організовувати самостійну роботу. Матеріал, наведений у зошиті, поданий в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників. Посібник призначений для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

Главная задача наших детей вырасти счастливыми взрослыми. В этом им поможет познавательный набор юного химика с помощью него Ваш ребенок научится осваивать окружающий мир и учиться с удовольствием.

Математика 2 клас робочий зошит до підручника Рівкінд артикул Т18861У

Автор: А. Д. Цимбалару, О. В. Камінська 
Кіл-ть сторінок: 64
Формат: 165 x 210
Мова: Укр

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: