Категории

Фізика 8 клас Зошит для контролю навчальних досягнень

18.50 грн.

Автор: Божинова
Издательство: Ранок
Серия: Фізика 8 клас
Модель: Т487033У
Наличие: Есть в наличии

Зошит відповідає вимогам нової програми з фізики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики.
Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи.
У першій частині посібника запропоновано декілька видів перевірочних робіт: самостійні роботи — відстежуються рівень засвоєння отриманих теоретичних знань, уміння розв’язувати якісні й розрахункові задачі на два логічні кроки; контроль, теоретичних знань — перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу; практичні тренінги — контролюються вміння застосовувати отримані знання під час розв’язування задач різного типу, володіння навичками читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, виконувати пояснювальні рисунки. Кожну роботу подано у двох варіантах.
Друга частина посібника містить контрольні роботи, які подані у трь'ох варіантах і за допомогою яких перевіряється рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.
Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності забезпечують оперативність під час використання посібника. На сайті interactive.ranok.com.ua учні можуть в онлайн-режимі підготуватися до контрольних робіт, наведених у посібнику: виконати аналогічні завдання, здійснити самоконтроль, ознайомитись із розв’язаннями завдані. Учитель може ознайомитися з результатами, отриманими учнями.
До посібника пропонується електронний додаток «Добірка запитань для усного опитування».
Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником фізики для 8 класу. Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
Код: 123-Т487033У
Кількість сторінок: 64
Формат, мм: 170х260
Мова: укр.
Вага: 0.0950 кг
Обкладинка: М'яка
божинова фізика 8 клас зошит для контролю навчальних досягнень учнів купити ціна купить цена (нова програма) "Ранок"
Автор: БОЖИНОВА
Код товару: 9786170928603

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: