Категории

Географія Довідник з тестовими завданнями

100.00 грн.

Модель: Л0464У
Наличие: Есть в наличии

Географія Довідник для абітурієнтів та школярів з тестовими завданнями описание: У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів).
Книга є сучасним навчально-методичним посібником для абітурієнтів та школярів, який враховує вимоги навчальних програм для зовнішнього тестування та іспитів з географії. Довідник містить програму зовнішнього незалежного оцінювання з географії, за результатами якого відбувається зарахування у вищі навчальні заклади географічного та економічного профілів. Згідно з програмою матеріал посібника розподілено за 4 розділами: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Географія України», «Економічна і соціальна географія світу».
У довіднику знайшли відображення новітні освітні технології та авторські методичні ідеї щодо вивчення шкільних курсів географії.
Географія. Довідник для абітурієнтів та школярів з тестовими завданнями.
Видавничий код: Л0464У
Автори: Кобернік С., Коваленко Р.
Формат: 170х240 мм
ISBN: 978-966-178-432-0
Обкладинка: тверда, 656 с.
Наявність на складі: Є в наявності
Довідник. ГЕОГРАФІЯ (НОВЕ ВИДАННЯ)  для абітур. та школярів з тест. завданнями

Предлагаем купить отличную игрушку набор юного химика смотрите видео обзор.

Наш детский интернет магазин развивающих игрушек Пупс города Днепропетровска – лучший магазин с творчеством, игрушками и литературой. Наш интернет магазин игрушек Пупс предоставляет различные качественные и красочные продукты, каждый из них относится к своей категории.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: