Категории

ЗНО + ДПА українська мова і література робочий зошит

25.90 грн.

Автор: Літвінова
Издательство: Літера
Модель: Л1037У
Наличие: Есть в наличии

Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення на ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв'язку між частинами тощо. У другій частині посібника запропоновано теоретичний матеріал щодо найпоширеніших лексичних, граматичних і стилістичних помилок, а також вправи для відпрацювання мовленнєвого оформлення структурних елементів висловлення. У кінці кожного заняття подано теми з орфографії та пунктуації, рекомендовані для самостійного опрацювання, із посиланнями на посібники серії "Грамотій". Теоретичний матеріал подано доступно й лаконічно; виконання практичних завдань дозволить якісно закріпити вивчене.
Видавництво літера ЗНО ДПА українська мова і література книга власне висловлення робочий зошит з електронним додатком автор Літвінова посібникВидавництво літера ЗНО ДПА українська мова і література книга власне висловлення робочий зошит з електронним додатком автор Літвінова посібник
Видання призначене для учнів старших класів, абітурієнтів, учителів і репетиторів, а також усіх, хто прагне здобути й удосконалити вміння грамотно й переконливо висловлювати свої судження.

Название: ЗНО + ДПА. Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит з електронним додатком
Автор: Літвінова І.М., Гарюнова Ю.О.
Код: 123-Л1037У
Кількість сторінок: 96
Формат, мм: 170х215
Вага: 0.0900 кг
Обкладинка: М'яка

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: