Категории

ЗНО + ДПА 2020 українська мова і література повний курс підготовки

108.00 грн.

Автор: Заболотний
Издательство: Літера
Серия: ЗНО 2020
Модель: Л1033У
Наличие: Есть в наличии

Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури.
Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повторення, узагальнення й систематизацію відомостей з мови та літератури. На другому етапі («УМІЮ») запропоновано виконання типових тестових завдань з певної теми. Третій етап («ПЕРЕВІРЯЮ») дає змогу звірити свої відповіді з правильними, ознайомитися з коментарями (тлумаченням) до тестів. У рубриці «Беру до уваги» підкреслено важливі моменти, які часто залишаються поза увагою під час самостійного опрацювання матеріалу.
Видавництво літера автор Заболотний посібник ЗНО ДПА 2020 українська мова і література книга повний курс підготовкиВидавництво літера автор Заболотний посібник ЗНО ДПА 2020 українська мова і література книга повний курс підготовки
Для підготовки до написання власного висловлення передбачено матеріали, згруповані в окремому розділі.
У посібнику вміщено 5 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО, а також додатки (правильне вживання й наголошування окремих слів).
До всіх тестових завдань наведено відповіді.
Посібник стане у пригоді учням та випускникам закладів загальної середньої освіти, абітурієнтам, учителям української мови та літератури.

Название: ЗНО + ДПА 2020. Українська мова і література. Повний курс підготовки
Автор: Заболотний О.В., Заболотний В.В.
Код: 123-Л1033У
Кількість сторінок: 432
Формат, мм: 200х260
Вага: 0.5100 кг
Обкладинка: М'яка

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: